Zaprojektuj okładkę

Konkurs plastyczny Przypominamy o konkursie plastycznym „Podwodny świat-zaprojektuj okładkę”. Starostwo Powiatowe w Iławie oraz Biblioteki Publiczne Powiatu Iławskiego zapraszają dzieci do udziału w powiatowym konkursie plastycznym. Celem konkursu jest zachęcenie do ekspresji artystycznej, odkrywania i rozwijania w sobie możliwości twórczych, kreatywności i wyobraźni. Tematem konkursu jest zaprezentowanie własnej okładki i przeniesienie się w wyobraźni do fascynującego podwodnego świata.

Prace będą oceniane w  siedmiu kategoriach wiekowych:
1.    dzieci do lat trzech
2.    dzieci czteroletnie
3.    dzieci pięcioletnie
4.    dzieci sześcioletnie

5.    uczniowie klasy I szkoły podstawowej
6.    uczniowie klasy II szkoły podstawowej
7.    uczniowie  klasy III szkoły podstawowej

Technika wykonania prac dowolna; format od A4 (210x297) do A3 (297x420)
Prosimy o przesłanie lub dostarczenie wybranych prac plastycznych  na adres : Miejska Biblioteka Publiczna 14-200 Iława, ul. Jagiellończyka 3 do 08.05.2019 r.
Uroczyste wręczenie nagród oraz wyróżnień odbędzie się 20.05.2019 r. o godz. 12:00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Iławie, ul. Andersa 2a.
Regulamin (dotępny tutaj)  jak również wraz z metryczką konkursu dostępne w bibliotekach publicznych Powiatu Iławskiego oraz na stronie: www.biblioteka.ilawa.pl