sportowe wydarzenia w powiecieW tym tygodniu odbędą się dwa ważne wydarzenia sportowe,  Mistrzostwa Rejonu 4 W-M SZS w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych oraz Mistrzostwa Rejonu 4 W-M SZS w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych.

20 lutego (środa) o godz. 10.00 w Zespole Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie odbędą się Mistrzostwa Rejonu 4 W-M SZS w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.
Organizatorem zawodów jest Warmińsko – Mazurski Szkolny Związek Sportowy w Olsztynie, współorganizatorami Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Iławie oraz Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie.

Zaś 22 lutego (piątek) o godz. 10.00 w Zespole Szkół w Lubawie odbędą się Mistrzostwa Rejonu 4 W-M SZS w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych.
Organizatorem zawodów jest Warmińsko – Mazurski Szkolny Związek Sportowy w Olsztynie, współorganizatorami Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Iławie oraz Zespół Szkół w Lubawie.