Spotkanie informacyjne poświęcone programom wspierającym przedsięwzięcia międzynarodowe

spotkanieDepartament Współpracy Międzynarodowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zaprasza na kolejne spotkanie informacyjne poświęcone programom wspierającym przedsięwzięcia międzynarodowe. Tym razem przedstawione zostaną programy koordynowane przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji. Wśród omawianych inicjatyw znajdą się między innymi Polsko-Ukraińska Rada Wymiany Młodzieży, Polsko-Litewski Fundusz Wymiany Młodzieży oraz Erasmus+. Podczas spotkania przedstawione zostaną główne założenia wspomnianych programów, zasady formalne i finansowe.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Urzędu (ul. Emilii Plater 1, s. 420 – sala sesyjna) 13 lutego 2019 r. (środa) w godzinach 11:00-14:00.

Zachęcamy do udziału, prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu do 8 lutego br. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ponadto prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną dołączoną do tej wiadomości oraz zawarcie w mailu informacji, że udzielają Państwo zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Województwo Warmińsko-Mazurskie w zakresie zadań realizowanych przez Zarząd Województwa, ul. E. Plater 1, 10-562 Olsztyn, w celu uczestnictwa w spotkaniu informacyjnym poświęconym poświęcone programom koordynowanym przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji.”

Program

Klauzula informacyjna