Starosta Powiatu Iławskiego Bartosz Bielawski wraz z Uczniowskim Koszykarskim Klubem Sportowym BASKET w Iławie oraz dyrektorem Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie, serdecznie zapraszają na Otwarty Turniej Koszykówki o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Odbędzie się on 26 października.

Zawody odbędą się w sobotę 26 października 2019 r., w hali sportowej „Mechanik” w Zespole Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie, ul. Mierosławskiego 10. Początek Turnieju godz. 8:00.

W trakcie Turnieju odbędą się dodatkowe zawody dla zawodników i publiczności, między innymi: konkurs rzutów osobistych o Puchar Prezesa UKKS BASKET w Iławie, konkurs rzutów za 3 punkty o Nagrodę Radia ESKA Iława oraz konkurs rzutów z połowy o Nagrodę AJZ Studio Iława. Dodatkowo odbędzie się konkurs rzutów osobistych dla publiczności, w którym nagrodę ufundował Sklep Sportowy Sport A-Z Artykuły Sportowe Sławomir Święcki w Iławie. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników koszykówki i dobrej zabawy zarówno na parkiet do gry, jak i na trybuny do kibicowania zawodnikom.

Turniej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego jest dofinansowany ze środków budżetowych Powiatu Iławskiego oraz wsparty przez Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie. Organizatorem Turnieju jest Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy BASKET w Iławie.   Osoby uczestniczące w zawodach wyrażają zgodę na upowszechnianie ich wizerunku i niezbędnych dla promocji i realizacji zadania danych osobowych.

Zapisy drużyn potrwają do 22 października. Należy ich dokonać w iławskim „Mechaniku”, przy ul. Mierosławskiego 10, w Iławie. Zgłoszenia przyjmuje prezes UKKS BASKET w Iławie – Grzegorz Grabski, telefon kontaktowy: 608 355 716.  Serdecznie zapraszamy i do miłego zobaczenia pod koszem „Mechanika”.

turniej - plakat

Fot. pixabay.com