Posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy w Iławie

info27 czerwca (wtorek) o godz. 13.00 w sali nr 1 Starostwa Powiatowego w Iławie odbędzie się posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy w Iławie.

 

INFORMACJA DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

logo rada ngoW związku z rozpoczęciem prac nad projektem „Programu współpracy Powiatu Iławskiego z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 rok” oraz budżetu powiatu na 2018 r. zapraszamy do składania propozycji zapisów dotyczących pozafinansowej współpracy powiatu z NGO, które mogłyby być zawarte w Programie na 2018 r.

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

wakacje 2W piątek 23 czerwca br. rok szkolny 2016/2017 zakończy 3652 uczniów pobierających naukę w szkołach prowadzonych przez powiat iławski. Wszystkim uczniom oraz kadrze pedagogicznej życzymy udanego, bezpiecznego wypoczynku, a tegorocznym absolwentom sukcesywnego realizowania zamierzonych planów.

Wręczono nagrody w dziedzinie kultury fizycznej oraz w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony dóbr kultury

DSC 021819 czerwca wręczono nagrody Zarządu Powiatu Iławskiego w dziedzinie kultury i sportu. Wyróżniono zarówno zawodników, jak i trenerów, którzy w 2016 roku uzyskali szczególne osiągnięcia. Nagrody wręczali Marek Polański - Starosta Powiatu Iławskiego oraz Michał Młotek - Przewodniczący Rady Powiatu Iławskiego. Wśród nagrodzonych znalazł się Zespół "Iława Gospel Singers", który swym występem urozmaicił część artystyczną uroczystości. Ale nie tylko, wokalnie oraz muzycznie zaprezentowali się również uczniowie Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego w Iławie.