Znamy wyniki XIX Powiatowego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

DSC 0307Dziś, 26 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie odbył się XIX Powiatowy Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny będący eliminacją do finału wojewódzkiego. Udział w Turnieju wzięły 3-osobowe drużyny wyłonione w eliminacjach szkolnych przeprowadzonych w szkołach ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Iławski.

Wyniki Turnieju:
I miejsce – drużyna Zespołu Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie
II miejsce – drużyna Zespołu Szkół im. I. Kosmowskiej w Suszu
III miejsce – drużyna Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego w Iławie

DSC 0307

DSC 0316

Dodatkowo Michał Olszewski uczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących
im. S. Żeromskiego w Iławie otrzymał puchar, ufundowany przez Komendanta Powiatowego Policji w Iławie, dla zawodnika, który otrzymał najwięcej punktów w testach: wiedzy dotyczący zasad i przepisów o ruchu drogowym, znaków drogowych, sytuacji w ruchu drogowym, skrzyżowań i z historii polskiej motoryzacji.

DSC 0268

DSC 0273

DSC 0278

Zwycięska drużyna z Zespołu Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w składzie: Michał Świniarski, Marcin Borek, Hubert Figurski będzie reprezentowała powiat iławski w finale wojewódzkim Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego 2017, który odbędzie się 19 maja 2017 r. na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Elblągu przy ul. Polnej 8A.

W ramach XIX Powiatowego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego odbywały się również zawody sportowo - rekreacyjne, w których udział wzięły trzyosobowe drużyny ze szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Iławski.

Wyniki zawodów:
I miejsce – drużyna Zespołu Szkół w Lubawie
II miejsce – drużyna Zespołu Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie
III miejsce – drużyna Zespołu Szkół im. I. Kosmowskiej w Suszu.

DSC 0321

DSC 0332