Sukcesy uczniów z Zespołu Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu

DSC0171621.04.2017 roku uczniowie Technikum Ekonomicznego Zespołu Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu:  Kacper Sieciński z klasy IV oraz  Mateusz Głowacki z klasy III wzięli udział w XLI Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku agrobiznes na szczeblu okręgu w Olsztynie. Kacper zajął III miejsce i zakwalifikował się jako reprezentant okręgu na szczebel centralny.

Znamy wyniki XIX Powiatowego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

DSC 0307Dziś, 26 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie odbył się XIX Powiatowy Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny będący eliminacją do finału wojewódzkiego. Udział w Turnieju wzięły 3-osobowe drużyny wyłonione w eliminacjach szkolnych przeprowadzonych w szkołach ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Iławski.

Andrzej Wojtalak, uczeń Zespołu Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku, laureatem prestiżowej Olimpiady

budowlanka olimpiada24 oraz 25 marca na Uniwersytecie Warszawskim odbył się finał Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności.

Nasze województwo reprezentował Andrzej Wojtalak, uczeń klasy IVa Zespołu Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku, który po licznych zmaganiach zdobył tytuł laureata. To wielki sukces, dzięki któremu po ukończeniu szkoły do której obecnie uczęszcza, będzie miał możliwość kontynuować naukę na jednej z trzech prestiżowych uczelni warszawskich: Uniwersytecie Warszawskim, Akademii Sztuki Wojennej oraz Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Ucznia przygotowywała mgr Magdalena Lasowa-Niewelt, nauczyciel historii i społeczeństwa, wiedzy o społeczeństwie oraz podstaw prawa.

budowlanka olimpiada

Konferencja zamykająca projekt pn. „Termomodernizacja powiatowych jednostek organizacyjnych powiatu Iławskiego"

DSC 0186Dobiega końca realizacja projektu pn. „Termomodernizacja powiatowych jednostek organizacyjnych Powiatu Iławskiego”. Na realizację zadania Powiat otrzymał dofinansowanie ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2009-2014/ Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014 w ramach Programu PL04 „Oszczędzanie energii i promowanie odnawialnych źródeł energii”. Uwieńczenie przedsięwzięcia miało miejsce podczas konferencji podsumowującej projekt, która odbyła się 11 kwietnia 2017 r. w 1sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego
w Iławie.