Szkolenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych

Stowarzyszenie ESWIP zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych z terenu powiatu iławskiego na szkolenie z cyklu Akademia Dobrej Komunikacji dotyczące prowadzenia strony organizacji na Facebooku.

Szkolenie z cyklu Akademia Dobrej Komunikacji dotyczącego prowadzenia strony organizacji na Facebooku, odbędzie się 15 Stycznia 2019, 16:00-20:00 (Wtorek) w Inkubatorze Przedsiębiorczości Społecznej Jagiellończyka 16, 14-200 Iława (nad biurem NFZ).

Jak dobrze prowadzić stronę na Facebooku? Jak zdecydować, w jakich mediach społecznościowych powinna być nasza organizacja? Jak wyciągnąć maksymalne korzyści z obecności organizacji w sieci? Dzięki Akademii Dobrej Komunikacji poznacie odpowiedzi na te i wiele innych pytań!

Akademia Dobrej Komunikacji powstała po to, żeby pomóc organizacjom pozarządowym i grupom nieformalnym z całej Polski usprawnić swoją komunikację, działania marketingowe i public relations. W trakcie cyklu szkoleń zwracamy szczególną uwagę na znaczenie rozwoju komunikacji w Internecie, zaczynając od stron internetowych, przez media społecznościowe, a kończąc na aplikacjach multimedialnych.

Pełną informację znajdą Państwo pod linkiem: https://2adk-warminsko-mazurskie3.evenea.pl/