Konsultacje społeczne w sprawie ustalenia na 2018 r. wysokości opłat za usuwanie pojazdów z dróg i ich przechowywanie

Zarząd Powiatu Iławskiego Uchwałą Nr 186/870/17 z dnia 12 września 2017r. zdecydował o przeprowadzeniu konsultacji społecznych, dotyczących projektu uchwały Rady Powiatu Iławskiego w sprawie ustalenia na 2018 r. wysokości opłat za usuwanie pojazdów z dróg i ich przechowywanie.

Konsultacje odbędą się w ciągu 7 dni począwszy od 13 września 2017r. do 19 wrzesień 2017r. i w tym czasie przedstawiciele organizacji pozarządowych mogą zgłaszać opinie, wnioski i uwagi do w/w projektu uchwały.
Sugestie proszę składać na piśmie, faksem na nr (89) 649-66-00 lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
Zapraszamy do udziału w konsultacjach w sprawie w/w projektu uchwały przedstawicieli wszystkich zainteresowanych organizacji pozarządowych, których działalność statutowa obejmuje dziedzinę regulowaną projektem uchwały.
Informacji udziela Dyrektor Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Iławie – Jadwiga Syguła, tel. (89) 649-07-30.

Projekt uchwały