Kluby sportowe

Miasto Iława

1.Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Iławie
 adres: 14-200 Iława, ul. Andersa 2a
2. Iławski Klub Sportu, Kultury Fizycznej i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących "MORENA" w Iławie
 adres: 14-200 Iława, ul. Sienkiewicza 1A lok. 7
3. Iławski Klub TKKF w Iławie
 adres: 14-200 Iława, ul. Kościuszki 33b
4. Iławskie Towarzystwo Sportowe Jeziorak w Iławie
 adres: 14-200 Iława, ul. Sienkiewicza 1
5. Iławskie Towarzystwo Wioślarskie
 adres: 14-200 Iława, ul. Smolki 6/36
6. Klub Olimpijczyka przy Samorządowej Szkole Podstawowej Nr 3 w Iławie
 adres: 14-200 Iława, ul. Niepodległości 11a
7. Klub Sportowy "Jeziorak" Iława
 adres: 14-200 Iława, ul. Sienkiewicza 1
8. Klub Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej "WIĘŹ" przy Zakładzie Karnym w Iławie
 adres: 14-200 Iława, ul. 1-go Maja 14
9. Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy "IŁAWA" w Iławie
 adres: 14-200 Iława, ul. Wiejska 11
10. Międzyszkolny Klub Sportowy "ZRYW-VOLLEY"
 adres: 14-200 Iława, ul. Mierosławskiego 10
11. Powiatowe Stowarzyszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Iławie
 adres: 14-200 Iława, ul. Andersa 2a
12. Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Iławie
 adres: 14-200 Iława, ul. Andersa 2a
13. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Lotnictwa Turystyczno-Sportowego "SKRZYDŁA" w Iławie
 adres: 14-200 Iława, ul. Solskiego 18
14. Stowarzyszenie Piłki Pięcioosobowej "Iława 2000" w Iławie
 adres: 14-200 Iława, ul. Krótka 15
15. Uczniowski Klub Sportowy "ALOHA" w Iławie
 adres: 14-200 Iława, ul. Chodkiewicza 5
16. Uczniowski Klub Sportowy "ARKA" w Iławie
 adres: 14-200 Iława, ul. Kościuszki 23a
17. Uczniowski Klub Sportowy "BUDOWLANKA" w Iławie
 adres: 14-200 Iława, ul. Kopernika 8a
18. Uczniowski Klub Sportowy "GRACJA" Iława
 adres: 14-200 Iława, ul. Kościuszki 23a
19. Uczniowski Klub Sportowy "IRONMAN" SSP 4 Iława
 adres: 14-200 Iława, ul. Skłodowskiej 31
20. Uczniowski Klub Sportowy "MASZT" w Iławie
 adres: 14-200 Iława, ul. Kościuszki 2
21. Uczniowski Klub Sportowy "PIĄTKA" w Iławie
 adres: 14-200 Iława, ul. Wiejska 11
22. Uczniowski Klub Sportowy "ŻACZEK" w Iławie
 adres: 14-200 Iława, ul. Sienkiewicza 1
23. Uczniowski Klub Sportowy "ŻAGIEL" w Iławie
 adres: 14-200 Iława, ul. Niepodległości 11a
24. Uczniowski Klub Sportowy - Iławski Klub Kyokushin Karate
 adres: 14 - 200 Iława, ul. Smolki 17
25. Uczniowski Klub Wioślarski "NURT G-2" w Iławie
 adres: 14-200 Iława, ul. Wiejska 11
26. Uczniowski Klub Wioślarski "PIRS G-1" w Iławie
 adres: 14-200 Iława, ul. Kościuszki 2
27. Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy "BASKET" w Iławie
 adres: 14-200 Iława, ul. Mierosławskiego 10
28. Stowarzyszenie Szkoła Pływania "ORKA" w Iławie
 adres: 14-200 Iława, ul. Chełmińska 1
29. Klub Wioślarski "WIR" w Iławie
adres: 14-200 Iława, ul. Kopernika 6
30. Uczniowski Klub Sportowy "Mały Jeziorak"
adres: 14-200 Iława, ul. Sienkiewicza 1
31. Uczniowski Klub Sportowy "Jeziorak 2001" Iława
adres: 14-200 Iława, ul. Odnowiciela 6/21
32. Uczniowski Klub Sportowy Iława "Bats"
adres: 14-200 Iława, ul. Niepodległości 11B
33. Strzelecki Klub Sportowy TIG
adres: 14 - 200 Iława, ul. Szeptyckiego 7/29 

Gmina Iława

1. Klub Olimpijczyka przy Szkole Podstawowej we Franciszkowie
 adres: 14-206 Frednowy, Franciszkowo
2. Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" we Franciszkowie
 adres: 14-200 Iława, Gimnazjum Samorządowe we Franciszkowie
3. Uczniowski Klub Sportowy "ORKAN" w Karasiu
 adres: 14-200 Iława, Samorządowa Szkoła Podstawowa w Karasiu
4. Uczniowski Klub Sportowy "START MILLENIUM" w Rudzienicach
 adres: 14-204 Rudzienice, ul. Szkolna 2
5. Gminny Klub Sportowy Ludowych Zespołów Sportowych Szymbark
adres: 14-241 Ząbrowo, Szymbark 16/4
6. Ludowy Zespół Sportowy Osa Ząbrowo
adres: 14-241 Ząbrowo, Ząbrowo 63A
7. Gminny Klub Sportowy  Wikielec II
adres: 14-200 Iława, Frednowy 77/14
8. Ludowy Zespół Sportowy Czarni Rudzienice
adres: 14-204 Rudzienice, ul. Sportowa 65
9. Stowarzyszenie Klub Sportowy GKS-LZS-Wikielec
adres: 14-200 Iława, Wikielec 65b


Gmina Lubawa

1. Gminne Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
 adres: 14-260 Lubawa, Fijewo 73
2. Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie
 adres: 14-260 Lubawa, Fijewo 73
3. Gminny Szkolny Związek Sportowy w gminie Lubawa
 adres: 14-260 Lubawa, Fijewo 73, siedziba tymczasowa: Szkoła Podstawowa w Złotowie
4. Lubawski Ludowy Klub Kick-Boxingu w Lubawie
 adres: 14-260 Lubawa, Jagiellońska 1a
5. Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "JORDAN" w Kazanicach
 adres: 14-229 Rożental, Kazanice
6. Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "PRĄTNICZANKA" w Prątnicy
 adres: 14-260 Lubawa, Zespół Szkół w Prątnicy
7. Uczniowski Klub Sportowy "BULINEK" w Rożentalu
 adres: 14-229 Rożental, Szkoła Podstawowa w Rożentalu
8. Uczniowski Klub Sportowy Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej "TUŚKA" Tuszewo
 adres: 14-260 Lubawa, Tuszewo 24 (SP w Tuszewie)
9. Towarzystwo Krzewinia Kultury Fizycznej "Grabowo-Wałdyki"
adres: 14-229 Rożental, Grabowo 16 (Zespół Szkół w Grabowie-Wałdykach)
10. Klub Sportowy Constract w Wałdykach
adres: 14-229 Rożental, Wałdyki 23A
11. Stowarzyszenie "Rowerowa Lubawa"
adres: 14-260 Lubawa, Fijewo 73

Miasto i Gmina Zalewo

1. Klub Sportowy "EWINGI" w Zalewie
 adres: 14-230 Zalewo, ul. Targowa 5
2. Klub Sportowy "PIECHOTKA TEAM" w Zalewie
 adres: 14-230 Zalewo, ul. Jesionowa 13
3. Ludowy Klub Sportowy "UNIA" w Urowie
 adres: 14-230 Zalewo, Urowo 5
4. Uczniowski Klub Sportowy "VEGA" w Borecznie
 adres: 14-230 Zalewo, Zespół Szkół w Borecznie
5. Uczniowski Klub Sportowy "ŻAK" w Zalewie
 adres: 14-230 Zalewo, ul. Szkolna 2
6. Zalewskie Stowarzyszenie Ludowe Zespoły Sportowe "OLIMP" w Zalewie
 adres: 14 - 230 Zalewo ul.Częstochowska 8
7. Uczniowski Klub Sportowy "Zefir" w Bartach
adres: 14-230 Zalewo, Barty 23
8. Uczniowski Klub Sportowy "Ikar" w Dobrzykach
adres: 14-230 Zalewo, Dobrzyki 25 (Zespół Szkół w Dobrzykach)

Miasto i Gmina Susz

1. Klub Sportowy "UNIA" w Suszu
 adres: 14-240 Susz, ul. Wybickiego 9
2. Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "MAGMA" w Suszu
 adres: 14-240 Susz, ul. Wiejska 1
3. Ludowy Zespół Sportowy "IKADER" Redaki
 adres: 14-240 Susz, Redaki 1/2
4. Ludowy Zespół Sportowy "TĘCZA" w Kamieńcu
 adres: 14-240 Susz, Kamieniec
5. Miejsko-Gminne Zrzeszenie LZS w Suszu
 adres: 14-240 Susz, ul. Wąska 5
6. Ognisko Miejskie TKKF w Suszu
 adres: 14-240 Susz, ul. Korczaka 11 skr. pocztowa 53
7. Szkolny Klub Sportowy "AMATOR" w Suszu
 adres: 14-240 Susz, ul. Piastowska 5
8. Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej "Podkowa" w Suszu
 adres: 14-240, Susz, ul. Piastowska 5c
9. Uczniowski Klub Sportowy "GROM" w Lubnowych
 adres: 14-240 Susz, Szkoła Podstawowa w Lubnowych
10. Uczniowski Klub Sportowy "HERKULES" w Babiętach Wielkich
 adres: 14-240 Susz, Szkoła Podstawowa w Babiętach Wielkich
11. Uczniowski Klub Sportowy "PROMYK" w Piotrkowie
 adres: 14-240 Susz, Szkoła Podstawowa w Piotrkowie
12. Uczniowski Klub Sportowy "Towarzystwo Rozwoju Sportu" Susz
 adres: 14-240 Susz, ul. Sikorskiego 16
13. Warmińsko-Mazurski Związek Triathlonu w Suszu
 adres: 14-240 Susz, ul. Korczaka 11 skr. pocztowa 53
14. Klub Sportowy "Tęcza Kamieniec" w Kamieńcu
adres: 14-240 Susz, Kamieniec 30/5
15. Uczniowski Klub Sportowy "Orzeł" Ulnowo
adres: 14-240 Susz, Ulnowo 30/1 

Miasto i Gmina Kisielice

1. Gminne Stowarzyszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Kisielicach
 adres: 14-220 Kisielice, ul. Wojska Polskiego 37
2. Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "OLIMPIA" Kisielice
 adres: 14-220 Kisielice, ul. Wojska Polskiego 37
3. Młodzieżowy Klub Sportowy "HURAGAN" w Klimach
 adres: 14-220 Kisielice, Klimy 52
4. Uczniowski Klub Sportowy "DŁUŻEK" w Goryniu
 adres: 14-220 Kisielice, Szkoła Podstawowa w Goryniu
5. Uczniowski Klub Sportowy "PIONIER" w Łęgowie
 adres: 14-220 Kisielice, Szkoła Podstawowa w Łęgowie
6. Uczniowski Klub Sportowy "ROLNIK" w Kisielicach
 adres: 14-220 Kisielice, ul. Daszyńskiego 12

Miasto Lubawa

1. Automobilklub Lubawski - Kleina Team w Lubawie
 adres: 14-260 Lubawa, ul. Grunwaldzka 5
2. Centrum Sportów Walki "CHAMPION" Lubawa
 adres: 14-260, Lubawa, ul. Grunwaldzka 3
3. Lekkoatletyczny Klub Sportowy "LUBAWA" w Lubawie
 adres: 14-260 Lubawa, ul. Łąkowa 8
4. Lubawskie Towarzystwo Tenisowe "Laver" w Lubawie
 adres: 14-260 Lubawa, ul. Łąkowa 8
5. Ludowy Klub Kolarski "ZIEMIA LUBAWSKA" w Lubawie
 adres: 14-260 Lubawa, ul. Rzepnikowskiego 44
6. Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "COPERNICUS" w Lubawie
 adres: 14-260 Lubawa, ul. Św. Barbary 45
7. Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "KOPERNIK" w Lubawie
 adres: 14-260 Lubawa, ul. Rzepnikowskiego 7
8. Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "LUBAWIAK" w Lubawie
 adres: 14-260 Lubawa, ul. Gdańska 25
9. Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "SOKÓŁ" w Lubawie
 adres: 14-260 Lubawa, ul. 19-go Stycznia 25
10. Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy Motor Lubawa
 adres: 14-260 Lubawa, ul. Łąkowa 8
11. Uczniowski Klub Sportowy "DEBIUT LUBAWA" w Lubawie
 adres: 14-260 Lubawa, ul. Rzepnikowskiego 44
12. Uczniowski Klub Sportowy - Lubawski Klub Taneczny w Lubawie
 adres: 14-260 Lubawa, ul. Rzepnikowskiego 44
13. Lubawska Akademia Piłkarska w Lubawie
adres: 14-260 Lubawa, ul. Łąkowa 8
14. Lubawski Klub Rajdowy w Lubawie
adres: 14-260 Lubawa, Kazimierza Wielkiego 4/2