Ogólnopolska akcja MEN „Rekord dla Niepodległej” również w Zespole Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu

susz obchodyZespół Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu również włącza się w obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości:

- 09.11.2018r. godz. 11:11 - odśpiewanie przez całą społeczność szkolną i wszystkich nauczycieli czterech zwrotek Mazurka  Dąbrowskiego w ramach akcji MEN „Rekord dla Niepodległej”.

Dodatkowo odbędzie się konkurs wiedzy „Ojcowie Niepodległości – Piłsudski, Dmowski, Paderewski”.

11.11.2018r.    godz. 10:00 - współorganizowanie z CSiR w Suszu Biegu Niepodległości dla mieszkańców miasta
                     - godz. 11:00 Udział pocztu sztandarowego szkoły  w uroczystej Mszy Świętej z władzami miasta
                     - godz. 12:00 koncert pieśni patriotycznych w kościele św. Antoniego w Suszu
                      -godz. 13:15 Manifestacja przy Grobie Nieznanego Żołnierza , przemarsz ulicami miasta delegacji  szkoły oraz pocztu sztandarowego.