„Turniej koszykówki o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego”

koszykwka28 października (niedziela), w Hali Sportowej „Mechanika” w Zespole Szkól im. Konstytucji 3 Maja w Iławie odbędzie się „Turniej koszykówki o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego”.

Podczas turnieju przewiduje się  konkurs Rzutów osobistych o Puchar Dyrektora Zakładu Karnego w Iławie, konkurs Rzutów za 3 punkty o Nagrodę Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej „Więź” przy Zakładzie Karnym w Iławie oraz konkurs Rzutów z połowy o Nagrodę AJZ Studio Iława. Turniej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego odbywa się w ramach obchodów „Dla Niepodległej” z okazji 100 - lecia Niepodległości Polski. Głównym organizatorem jest Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy „Basket” w Iławie. Turniej został dofinansowany ze środków budżetowych powiatu iławskiego w ramach zadania publicznego. Więcej informacji poniżej.

plakat kosz poprawny