Już w środę uroczyste otwarcie Centrum Zdrowia Psychnicznego, pracowni TK i terenu rehabilitacyjnego

12 13 zdj. 910 października (środa) o godz. 11.00 w Powiatowym Szpitalu im. Władysława Biegańskiego w Iławie
odbędzie się uroczyste otwarcie Centrum Zdrowia Psychicznego, Pracowni tomografii komputerowej oraz terenu rehabilitacyjnego. Projekty te zrealizowano w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Całkowita wartość 3 projektów wynosi 12 343 595,08 zł, w tym dofinansowanie 8 915 661,56 zł, środki własne 3 427 933,52 zł. Samorząd powiatu iławskiego poprzez realizację tych projektów dąży do podniesienia jakości życia mieszkańców powiatu iławskiego. Inwestycje mają służyć rozwojowi wysokiej jakości usług medycznych. Realizacja projektów jest kolejnym dowodem na skuteczne wykorzystanie przez samorząd powiatowy pomocy unijnej, która ma przełożenie na  trwały rozwój naszego regionu.