XX Powiatowe Zawody Wędkarskie o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego - wyniki!

zdj jedynka29 września 2018 r.nad Małym Jeziorakiem w Iławie odbyły się XX Powiatowe Zawody Wędkarskie o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Udział w nich wzięło 17 zawodników z poszczególnych miast i gmin wchodzących w skład powiatu iławskiego. Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach: indywidualnej i drużynowej.

zdj jedynka

Wyniki klasyfikacji indywidualnej:

I miejsce – Mówiński Andrzej (reprezentujący Miasto Lubawa),
II miejsce – Lignowski Mirosław (reprezentujący Iławskie Towarzystwo Wędkarskie),
III miejsce – Laskowski Łukasz (reprezentujący Gminę Lubawa).

Zwycięzcy w klasyfikacji indywidualnej otrzymali puchary oraz nagrody.

Wyniki klasyfikacji drużynowej:
I miejsce – reprezentacja Miasta Lubawa w składzie: Puwalski Mariusz, Mówiński Andrzej, Konkel Wojciech,
II miejsce – reprezentacja Iławskiego Towarzystwa Wędkarskiego w składzie: Kwiatkowski Wojciech, Lignowski Mirosław, Barczak Sebastian,
III miejsce – reprezentacja Gminy Lubawa w składzie: Mazurowski Marek, Laskowski Piotr, Laskowski Łukasz.

Zwycięzcy w klasyfikacji drużynowej otrzymali puchary.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.
Zawody zostały zorganizowane przy współudziale Iławskiego Towarzystwa Wędkarskiego.