III IPB Nocny Bieg na 5 km o Puchar Eugeniusza Jaremko

ipb plakat bieg A2 2018 warstwy2 1Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane zaprasza na III IPB Nocny Bieg na 5 km o Puchar Eugeniusza Jaremko - Przewodniczącego Rady Nadzorczej Spółki. Bieg odbędzie się już za 2 tygodnie, 26.05.2018 w Iławie. Start godz. 22:00.
Limit Osób: 800 (możliwość powiększenia do 999 jeżeli będą chętni). Zapisy trwają do 21 maja!

Najważniejsze informacje:
1. Pierwszy bieg nocny z atestem PZLA (Polski Związek Lekkiej Atletyki) na 5 km w Polsce (w historii)
2. Pierwszy bieg na 5 km z atestem PZLA w województwie W-M
3. Drugi największy bieg z atestem PZLA pod względem frekwencji w historii Województwa W-M
4. Najszybszy bieg na 5 km pod względem uzyskanych czasów czołówki kobiet i mężczyzn w Polsce w roku 2017
5. Jeden z najszybszych biegów na 5 km w historii Polski
6. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych biegów na 5 km w Polsce ostatnich 2 lat
8. Najlepiej rozwijający się bieg w województwie W-M
9. Największa pula nagród finansowych w biegu na 5 km w Polsce
10. Jeden z najlepiej odsadzonych biegów pod względem czołówki Polskich biegaczy w Polsce

Honorowe Patronaty:
1. Marszałek Warmińsko-Mazurski