budynek120 lutego 2017 r. o godz. 10.00 w sali nr 20 Starostwa Powiatowego w Iławie odbędzie się spotkanie, którego tematem będą „Zmiany w szkolnictwie zawodowym, oferta edukacyjna szkół ponadgimnazjalnych powiatu iławskiego na rok szkolny 2017/2018”. Organizatorem spotkania jest Powiatowe Centrum Rozwoju Edukacji w Iławie oraz doradca metodyczny z siedzibą w Zespole Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie. W spotkaniu udział wezmą dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych, dyrektorzy gimnazjów oraz doradcy zawodowi lub osoby odpowiedzialne za koordynowanie doradztwa zawodowego w gimnazjach.