XX Powiatowy Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny za nami - poznaj wyniki

DSC 029520 kwietnia 2018 r. w Powiatowym Centrum Kształcenia Praktycznego w Iławie odbył się XX Powiatowy Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny będący eliminacją do finału wojewódzkiego. Udział w Turnieju wzięły 3-osobowe drużyny wyłonione
w eliminacjach szkolnych przeprowadzonych w szkołach ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Iławski.

Wyniki Turnieju:

I miejsce – drużyna Zespołu Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie

II miejsce – drużyna Zespołu Szkół w Lubawie

III miejsce – drużyna Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie

IV miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Iławie
V miejsce Zespół Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu
VI miejsce Zespół Szkół Rolniczych im. Heleny i Stanisława Sierakowskich w Kisielicach

DSC 0295

W skład zwycięskiej drużyny weszli: Marcin Borek, Kamil Lewandowski oraz Jakub Fryc; opiekun p. Aneta Urbańska

DSC 0247

DSC 0260

Dodatkowo uczeń Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie Dariusz Ochnio otrzymał puchar, ufundowany przez Komendanta Powiatowego Policji w Iławie,dla zawodnika, który otrzymał najwięcej punktów w testach: wiedzy dotyczący zasadi przepisów o ruchu drogowym, znaków drogowych, sytuacji w ruchu drogowym, skrzyżowań i z historii polskiej motoryzacji.

DSC 0298

Zwycięska drużyna będzie reprezentowała powiat iławski w finale wojewódzkim Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego 2018, który odbędzie się 25 maja 2018 r.w Zespole Szkół w Malinowie, Malinowo 10, 13-200 Działdowo.

DSC 0311

DSC 0313

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom i współorganizatorom dziękujemy za wspaniałą atmosferę, dobrą wspólną zabawę oraz działanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym!