Bezpłatne spotkanie informacyjne dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw

konferencjaStowarzyszenie „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka” zaprasza 25 kwietnia 2018 r. o godzinie 14.00 na bezpłatne spotkanie informacyjne nt. refundacji do Urzędu Miasta Iławy, ul. Niepodległości 13, sala konferencyjna.

Podczas spotkania zostanie przedstawione jak w 7 krokach otrzymać refundację i uzyskać zwrot do 80% kosztów usług rozwojowych, takich jak: szkolenia, kursy zawodowe, doradztwo, bez ograniczeń dla branży, tematyki szkoleń, wartości usługi i miejsca jej realizacji - Państwo sami wybieracie usługę i firmę, która ją zrealizuje, a Stowarzyszenie „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka” tylko ją Państwu zrefunduje.
Zainteresowanych zapraszamy i prosimy o potwierdzenie przybycia pod numerem telefonu 662 878 041 lub poprzez wysłanie e-maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Stowarzyszenie od 1 października 2016r. do 31 marca 2019r. realizuje jako Operator projekt:
Fundusz Usług Rozwojowych – subregion ełcki w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 10: Regionalny rynek pracy, Działanie 10.6: Usługi rozwojowe dla przedsiębiorstw MŚP i ich pracowników świadczone w oparciu o podejście popytowe na podstawie umowy nr RPWM.10.06.00-28-0004/16.

info: Stowarzyszenie "Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka"