Młodzież z Powiatu Iławskiego weźmie udział w seminarium dotyczacym wspierania realizacji inicjatyw młodych ludzi

inicjatywy mlodziezoweJutro ( 19 kwietnia), w Hotelu Kopernik w Olsztynie odbędzie się seminarium pn. "Młodzież w praktyce -wokół wspierania inicjatyw młodzieżowych". Udział wezmą w nim przedstawiciele Młodzieżowej Rady Powiatu Iławskiego. To już trzecie tego typu spotkanie od czasu rozpoczęcia realizacji "Programu wspierania inicjatyw młodzieżowych w województwie warmińsko-mazurskim" w ramach współpracy Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego z organizacjami pozarządowymi.

To okazja do dzielenia się dotachczysowymi doświadczeniami, pomysłami, do rozmów na temat co zrobić, aby młodzież miała więcej możliwości realizacji swoich pomysłów. Uczestnikom seminarium zostanie również zaprezentowane nowe narzędzie wspierania realizacji inicjatyw młodzieży. Program seminarium współtworzy Stowarzyszenie Olsztyn 2.0, a gośćmi spotkania będą m.in. młodzi ludzie realizujący projekty z własnej inicjatywy. Seminarium kierowane jest również do organizacji pozarządowych, któe wspierają młodzież w jej działaniach, przedstawicieli samorządów lokalnych i instytucji ublicznych Warmii i Mazur.

Spotkanie odbędzie się w Hotelu Kopernik w Olsztynie (Al. Warszawska 37), start godz. 11.00.