Konferencja Organizacji Pozarządowych Powiatu Iławskiego

Port srodladowyZapraszamy na Konferencję Organizacji Pozarządowych Powiatu Iławskiego, która odbędzie się 27 kwietnia 2018 r. o godz. 13.00 w sali konferencyjnej w Porcie Śródlądowym w Iławie.

W programie:

1. Uroczyste otwarcie Konferencji oraz przywitanie uczestników – Marek Polański Starosta Powiatu Iławskiego.
2. Sprawozdanie z realizacji „Programu Współpracy Powiatu Iławskiego
z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2017”– Maria Jaworska Dyrektor Wydziału Organizacyjnego, Spraw Obywatelskich, Zdrowia i Bezpieczeństwa.
3. Sprawozdanie z działalności RDPPPI w 2017 roku – Maria Jaworska Sekretarz Rady Działalności Pożytku Publicznego Powiatu Iławskiego.
4. Oferta Centrum Organizacji Pozarządowych w Iławie – Wojciech Jankowski Koordynator Centrum Organizacji Pozarządowych.
5. Wykład: „Zasady funkcjonowania stowarzyszeń po nowelizacji ustawy Prawo
o stowarzyszeniach” – Artur Gluziński.
6. Zakończenie Konferencji.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w Konferencji do 23 kwietnia 2018 r.:
nr tel.: 89/649-08-38 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..