200 mln złotych w programie „Przedsiębiorcza Polska Wschodnia – Turystyka”

monety22 stycznia 2018 roku o godz. 10:00 w Sali Sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego przy ul. Emilii Plater 1 w Olsztynie odbędzie się spotkanie w sprawie pozyskania środków na rozwój turystyki.

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego informuje, iż w ramach programu „Przedsiębiorcza Polska Wschodnia – Turystyka” można się starać o preferencyjne Pożyczki na rozwój turystyki, służących zróżnicowaniu i podniesieniu jakości usług oraz wydłużeniu sezonu turystycznego na obszarze Polski Wschodniej. O w/w środki mogą starać się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa prowadzące swoją działalność na terenie Polski Wschodniej. Szczególne preferencje wśród nich mają Miejsca Przyjazne Rowerzystom.

Wszystkie wydane wcześniej certyfikaty tracą swoją ważność 31 stycznia 2018 roku i nie będzie się można nimi posługiwać w kolejnych latach funkcjonowania przedsiębiorstwa. Szczególnie istotne jest wzięcie udziału w nowym naborze MPR, który został ogłoszony w grudniu 2017 roku a kończy się 31 stycznia 2018 roku.

Zapraszamy Państwa na spotkanie, które przybliży zasady obowiązujących w systemie rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom w 2018 r., oraz na którym przedstawione zostaną informacje związane z możliwościami pozyskania środków na rozwój turystyki.

Potwierdzenie udziału prosimy zgłaszać pod nr. tel. 89 521 69 00 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.