XIX Powiatowe Zawody Wędkarskie o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego za nami

zdj12wedkaW sobotę, 30 września 2017 r. nad Małym Jeziorakiem w Iławie odbyły się XIX Powiatowe Zawody Wędkarskie o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Udział w nich wzięło 22 zawodników z poszczególnych miast i gmin wchodzących w skład powiatu iławskiego. Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach: indywidualnej i drużynowej.

zdj1wedka

zdj2wedka

zdj3wedka

Wyniki klasyfikacji indywidualnej:

I miejsce – Aleksandrowicz Dawid (reprezentujący Gminę Iława),

II miejsce – Barczak Sebastian (reprezentujący Iławskie Towarzystwo Wędkarskie),

III miejsce – Wojtasz Krzysztof (reprezentujący Gminę Lubawa).

Zwycięzcy w klasyfikacji indywidualnej otrzymali puchary oraz nagrody.

zdj5wedka

zdj6wedka

zdj7wedka

zdj8wedka

Wyniki klasyfikacji drużynowej:

I miejsce – reprezentacja Iławskiego Towarzystwa Wędkarskiego w składzie: Kwiatkowski Wojciech, Lignowski Mirosław, Barczak Sebastian;

II miejsce – reprezentacja Miasta i Gminy Kisielice w składzie: Kitliński Zbigniew, Kwaśniewski Artur, Spodniewski Marek;

III miejsce – reprezentacja Miasta Lubawa w składzie: Puwalski Mariusz, Mówiński Andrzej, Konkel Wojciech.

Zwycięzcy w klasyfikacji drużynowej otrzymali puchary.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

zdj9wedka

zdj11wedka

zdj12wedka

Zawody zostały zorganizowane przy współudziale Iławskiego Towarzystwa Wędkarskiego.