Stypendia Starosty Powiatu Iławskiego [lista nagrodzonych, zdjęcia]

DSC 0172Dzisiaj (29 września) w Zespole Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Starosty Powiatu Iławskiego. 50 uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych i specjalnych, będących mieszkańcami powiatu iławskiego i osiągających wysokie wyniki w nauce lub artystyczne otrzymało stypendia o łącznej wartości 30 000 zł.

DSC 0169
Lista stypendystów z podziałem na szkoły:

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego w Iławie
1.Abramowicz Maciej- I miejsce w województwie Warmińsko-Mazurskim w konkursie matematycznym
Alfik Matematyczny
2. Antczak Dagmara
3. Ciuba Joanna
4. Cyglicka Sandra
5. Czarnowska Daria
6. Dziczek Julia
7. Jabłońska Zuzanna
8. Jonowska Aleksandra
9. Kapcińska Marianna
10. Kapica Katarzyna
11.Karbowska Julia
12. Koczkodon Katarzyna
13.Konoka Klaudia
14. Kozicki Michał
15. Laskowska Katarzyna
16. Łoźniewski Adrian
17. Maciejewska Małgorzata
18. Makowski Kacper- II miejsce w woj. Warmińsko-Mazurskim w konkursie matematycznym Alfik Matematyczny,
19. Muzyka Natalia
20. Olejnik Bartłomiej
21. Olszlegier Julia
22. Palczewska Zofia
23. Pedynkowska Julia
24. Pasik Agnieszka
25. Piankowski Maciej
26. Podwalski Bartłomiej
27. Pochoryłko Zuzanna
28. Rólkiewicz Renata
29. Ryll Mikołaj
30. Seroczyński Krzysztof
31. Sobiesiak Olga
32. Szałkowski Tomasz
33. Tarach Zuzanna
34. Zwaliński Adrian
35. Wróblewski Michał – Laureat XXVI Ogólnopolskiego Turnieju Poezji Śpiewanej 2017r.
36. Żabiełowicz Zuzanna

Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie

1. Bludau Aleksandra- II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Podatkach- etap wojewódzki
2. Klukowski Michał Adrian- III miejsce w VIII Warmińsko-Mazurskich Zespołowych Zawodach
Programistycznych
3. Zielińska Klaudia- absolwent

Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie

1. Borkowska Emilia
2. Białkowska Justyna
3. Nieora Przemysław
4. Gutkowska Jagoda
5. Kowalska Joanna
6. Kwiatkowska Monika
7. Wiśniewska Patrycja- absolwent

Zespół Szkół w Lubawie
1. Kwiatkowska Weronika
2. Jabłońska Natalia - absolwent

Zespół Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu

1. Sieciński Kacper - absolwent

Zespół Szkół Rolniczych im. Heleny i Stanisława Sierakowskich

1. Zuśka Nikola- absolwent

DSC 0051

DSC 0089

DSC 0097

DSC 0130

DSC 0134

DSC 0142

DSC 0172

DSC 0174