Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Iławie zaprasza na spotkanie dotyczące zasad współdziałania i realizacji zadań w latach 2017/2018

Powiatowy Szkolny Zwizek SportowyZarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Iławie zaprasza przedstawicieli szkół i placówek oświatowych działających na terenie powiatu iławskiego oraz Miejskich i Gminnych Szkolnych Związków Sportowych i Międzyszkolnych, Szkolnych i Uczniowskich Klubów Sportowych, na spotkanie dotyczące zasad współdziałania i realizacji zadań w latach 2017/2018.

Spotkanie odbędzie się w Starostwie Powiatowym w Iławie 26 września 2017 roku, w sali konferencyjnej (parter, sala nr 20); rozpoczęcie spotkania – godzina 14.30.

Na spotkaniu przedstawione zostaną zasady organizacji współzawodnictwa sportowego i realizacji zawodów (w tym korzystanie z systemu SRS niezbędnego do przystąpienia do uczestnictwa w rywalizacji), wykaz imprez, które będą realizowane w roku 2017/2018 oraz wstępnie wskazane terminów rozgrywania zawodów sportowych w poszczególnych dyscyplinach i konkurencjach sportowych.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie.

Ze sportowym pozdrowieniem:
/---/ Grzegorz Grabski