Aktywnie przez Powiat Iławski - rusza kolejny cykl wycieczek rowerowych!

plakatgotowe trasyPółmetek wakacji już za nami. O ile w lipcu pogoda nas nie rozpieszczała, o tyle w sierpniu i we wrześniu ma być ona bardziej przychylna, szczególnie dla tych którzy aktywnie spędzają swój wolny czas na łonie natury. Miłośników dwóch kółek zapraszamy ponownie na cykl 4 wycieczek rowerowych pn. „Szlakiem legend i podań Powiatu Iławskiego”.

Na uczestników wypraw czekają nowe malownicze szlaki, o zróżnicowanym stopniu trudności. Trasy będą przebiegały przez najciekawsze miejsca powiatu, o bogatej historii i różnorodnej architekturze. Na uczestników czekają m.in. konkursy z nagrodami, ognisko z poczęstunkiem oraz nagrody specjalne dla najaktywniejszych uczestników.

Wyprawy prowadzi doświadczony przewodnik miejski Dariusz Paczkowski, który uchyli nam rąbka tajemnicy nt. bunkrów ukrytych w okolicznych lasach oraz przedstawi kolejne unikatowe legendy i podania z Powiatu Iławskiego.

Organizatorem wycieczek jest Starostwo Powiatowe w Iławie.

Pierwsza wycieczka odbędzie się 19 sierpnia (sobota).

Start godz. 13.00.

Zapisy i miejsce startów - Port Śródlądowy w Iławie, ul. Chodkiewicza 5. (Powiatowa Informacja Turystyczna)

UWAGA! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.
UDZIAŁ JEST BEZPŁATNY.

Pliki do pobrania:

Regulamin wraz ze zgłoszeniem uczestnictwa

plakatgotowe trasy