Powiatowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego już 13 sierpnia w Kisielicach!

pilka noznaPowiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego, który odbędzie się 13 sierpnia 2017 r. (niedziela) początek godzina 14:00 (zbiórka kapitanów – 13:45) na boisku sportowym w Kisielicach.

Współorganizatorami zawodów są Powiat Iławski, Gminne Stowarzyszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Kisielicach oraz Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy OLIMPIA Kisielice.

Turniej sfinansowany zostanie ze środków Powiatu Iławskiego w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem CYKL POWIATOWYCH IMPREZ SPORTOWYCH O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO.

Zgłoszenia udziału w turnieju można dokonywać telefonicznie u Pana Benedykta Czarneckiego – tel. 603-787-249, w biurze LZS 89 645-54-27 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 07 sierpnia 2017 r.

Serdecznie zapraszamy.

Pliki do pobrania: