Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej, Plażowej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego

SiatkwkaPowiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej, Plażowej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego, który odbędzie się 30 lipca 2017 r. (niedziela) początek godzina 9:00 (zapisy od godziny 8:15) na boisku do piłki siatkowej plażowej przy Ekomarinie w Zalewie (ul. Kolejowa). Zawody stanowią jeden z punktów organizowanych w weekend 29-30 lipiec DNI ZALEWA.

Współorganizatorami zawodów są Powiat Iławski, Gmina Zalewo oraz Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Zalewie.
Turniej sfinansowany zostanie ze środków budżetowych Powiatu Iławskiego w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem CYKL POWIATOWYCH IMPREZ SPORTOWYCH O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO.
Serdecznie zapraszamy.

Regulamin turnieju