Z cyklu "Bezpiecznie na lądzie i wodzie". Kolejne spotkanie już jutro!

bezpiecznie na ldzie i wodzieNietypowo, ale praktycznie witamy w tym roku sezon turystyczny w Porcie Śródlądowym w Iławie. W czwartek 20 kwietnia odbyło się spotkanie "Nie traćmy głowy na rowerze. Jak jeździć bezpiecznie?” natomiast 27 kwietnia – o godz. 18.00 - rozpocznie się spotkanie "Nie traćmy głowy na wodzie. Jak pływać bezpiecznie?". Poprowadzi je sierż. szt. Sławomir Michalak, który pełni jednocześnie funkcję prezesa iławskiego WOPR-u.

Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej portu. Wstęp na nie jest wolny, jednak ilość miejsc jest ograniczona.

Z uwagi na duże zainteresowanie tematyką, spotkania transmitowane są na żywo w Internecie. Widzowie będą mogli zadawać pytania, na które - w miarę możliwości - uzyskają odpowiedź od ekspertów. Transmisja realizowana będzie na fanpage portu pod adresem: facebook.com/portilawa.

Organizatorem wydarzenia są Port Śródlądowy w Iławie, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Iławie, Komenda Powiatowa Policji w Iławie oraz Iławskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.

bezpiecznie na ldzie i wodzie